Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: 0-800-50-3111 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Письмова адреса: вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, 65012, Україна

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


11.01.2022 Грушова Тетяна

Доброго дня! Періодично користувалася послугами дизель поїзда Умань-Черкаси. Причому з кінця в кінець. Зараз його немає в графіку. З Умані при потребі виїхати взагалі важко. Завжди їздило багато студентів. Чи буде відновлено дизель поїзд хоча б можливо кілька разів на тиждень?

Відповідь: Шановна Тетяно ! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що курсування приміського поїзда сполученням Умань-Черкаси призупинено, так як даний маршрут обслуговувався складом дизель-поїзда серії Д1, зношеність яких перевищує 90%. Також хочемо звернути Вашу увагу, що однією з основних причин збитковості перевезень у приміському сполученні є недостатня компенсація збитків органами місцевої влади регіональній філії за перевезення пасажирів пільгових категорій. Недоотримання коштів не дає змоги в повному обсязі забезпечити придбання запасних частин, матеріалів та комплектуючих для проведення всіх видів ремонту рухомого складу, що негативно впливає на перевізний процес. Тому, у зв’язку з відсутністю вільного технічно справного рухомого складу на сьогодні відновлення курсування приміського поїзда на дільниці Черкаси – Умань не можливо. Після проведення ремонту рухомого складу, питання курсування зазначеного приміського поїзда буде опрацьовано додатково.


05.01.2022 Дебела Валентина Віталіївна

Доброго дня. Якщо я працюю на залізниці і мій чоловік теж залізничник, мій чоловік може підти з дитиною на лікарняний? Чи повинна тільки мама йти з дитиною?

Відповідь: Шановна Валентино Віталіївно! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (далі – філія) уважно розглянуто керівництвом служби кадрової та соціальної політики філії. Повідомляємо, що порядок і умови видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність у зв’язку з доглядом за хворим членом сім’ї, хворою дитиною, визначено розділом 3 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455 (далі – Інструкція № 455). Листок непрацездатності для догляду за хворим членом сім’ї видається лікуючим лікарем одному із працюючих членів сім’ї або іншій працюючій особі, що фактично здійснює догляд (пункт 3.1 Інструкції № 455). З огляду на це, Ваш чоловік або інша працююча особа, що фактично здійснюватиме догляд за дитиною, має право на оформлення листка непрацездатності для догляду за хвоpoю дитиною на загальних підставах. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашій родині.


13.12.2021 Чоповський Віктор Олександрович

Прошу зробити! Вас (з.п.) єлектропоїзда 6251 по Гонорівки.

Відповідь: Шановний Вікторе Олександровичу! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що графік руху пасажирських та приміських поїздів не може враховувати побажання кожного окремого пасажира, він складається з урахуванням пасажиропотоку, підвозу/вивозу робочих змін до/з вузлових станцій, режиму роботи локомотивних бригад та інших технологічних можливостей. Задовольнити Ваше прохання та внести зміни у графік руху приміського поїзда №6251 сполученням Вапнярка – Одеса на даний час немає можливості. У випадку внесення будь-яких змін у графік руху приміських поїздів, інформацію буде розміщено на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» за посиланням http://odz.gov.ua/suburban/.


13.12.2021 Котішевська Наталія Вікторівна

Прошу Вас, з повагою відновити рух электропоїзда сполученням Слобідка-Козятин-Київ 6330 нам нема чим дістатися до роботи м.Вінниці хоча би по деяких днях прошу вас відноситись до цього з порозумінням.

Відповідь: Повідомляємо, що розгляд Вашого питання не входить до компетенції регіональної філії «Одеська залізниця» у зв’язку з тим, що приміський поїзд №6330 за маршрутом Слобідка – Козятин – Київ є поїздом формування регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Таким чином пропонуємо звернутись з питань пасажирських перевезень і сервісу (у тому числі відновлення курсування приміського поїзда) на Веб-сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/


01.12.2021 Евгений

Cо 2 декабря 2021 электропоезда в сообщении с Белгородом-Днестровский № 6304 и 6310 начинают следовать по какому-то ужасному графику! Время в пути стало еще больше. А прибытие первой электрички в Белгород почти в половину двенадцатого! Я все понимаю что новый дизель-поезд, и все такое, но неужели из-за него должны страдать жители пригорода? Там вы отучаете от автобусов , а на участке от Одессы до Белгорода приучаете. Сделайте отправление электропоезда № 6304 чуть пораньше из Одессы, так чтобы скрещение с дизелем было по Аккарже, а не Ксениево. Жителям Белгород-Днестровского района тоже надо быть пораньше в Белгороде, и ехать не пол дня!

Відповідь: Шановний Євгене ! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» уважно розглянуто керівництвом регіонального центру управління рухом регіональної філії «Одеська залізниця». Повідомляємо, що: з 02.12.2021 було призначено курсування швидкісного приміського поїзда №7002/7001-№7004/7003 Одеса – Ізмаїл – Одеса з часом відправлення з Одеси о 19.50 та з Ізмаїла о 01.29. Такий варіант нормативного графіка руху зберігає існуючий графік руху всіх приміських та пасажирських поїздів не допускаючи погіршення їх розкладу руху. Також повідомляємо, що попередньо фахівцями Департаменту приміських пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» сумісно з медіахолдінгом Бесарабія.UA було проведено опитування населення з питання зручного графіка руху поїздів, та відповідно змінено час відправлення поїздів №7002/7001-№7004/7003 з Одеси після 18 години вечора, з Ізмаїла після 06 години ранку. Також слід зазначити, що графік руху пасажирських та приміських поїздів не може враховувати побажання кожного окремого пасажира, він складається з урахуванням пасажиропотоку, підвозу/вивозу робочих змін до/з вузлових станцій, режиму роботи локомотивних бригад та інших технологічних можливостей. Всі зупинки Ізмаїльського напрямку узгоджені з органами місцевої влади та на сьогоднішній день немає технічної можливості вносити зміни до графіку руху швидкісних приміських поїздів №7002/7001-№7004/7003 Одеса – Ізмаїл – Одеса.

Переглянути ще