Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: 0-800-50-3111 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


05.04.2022 Андриенко Людмила Николаевна

Добрый день. Я бы хотела получить архивную справку о том, что работала в 1986 году в Детсаду-яслях #1, который находился в ведомстве управления Одесской железной дороги. А так же выписку о зарплате. Данные справки нужны мне для оформления пенсии, так как мною была утеряна трудовая книжка. На сегодняшний день, запрашиваемые данные, в базе детского сада отсутствуют и директор посоветовала мне обратиться к вам. Мои данные: Андриенко Людмила Николаевна, 02 марта 1962 года рождения. Заранее благодарю за содействие.

Відповідь: Шановна Людмило Миколаївно! Ваше звернення від 05.04.2022 на віртуальну приймальну регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (далі Філія), щодо надання архівних довідок про стаж роботи та заробітну плату за час роботи у дитячому садочку №1 на Одеській залізниці уважно розглянуто. Повідомляємо, що надати архівні довідки про підтвердження стажу роботи у дитячому садочку №1 на Одеській залізниці у 1986 році немає можливості, так як робітник Андрієнко Людмила Миколаївна 1962 року народження, у документах переданих на збереження до архіву Філії, не значиться.


14.02.2022 Рябоконь Іван Васильович

Начальнику Одеської залізниці Нікуліну С.С. Шановний Сергіє Сергійовичу! Виконавчий комітет Христинівської міської ради розглянув колективне звернення жителів житлового будинку по вул. Сергія Попика,41 міста Христинівка щодо руйнування будинку через невикористання першого поверху- залізничної аптеки його власниками. Приміщення залізничної аптеки розміщено в прибудовано-вбудованій частині багатоквартирного житлового будинку по вул. Сергія Попика,41 міста Христинівка таким чином, що майже на 80% займає площу першого поверху, а також підвальну частину будинку. На протязі 20 років об’єкт не використовується ні за яким призначенням. На даний час входи і виходи з приміщень закладу закриті, але віконні рами з дерев’яних конструкцій прогнили, зруйновані та мають розбите скло, що спричиняє до переохолодження плит перекриття та внутрішніх стін, які не є зовнішніми огороджуючими конструкціями. Опалення в аптеці відсутнє, так як квартири в будинку були переведені на індивідуальне опалення від газових котлів в 2004 році, а аптека в той час уже не функціонувала. В цілому приміщення аптеки придатні до подальшого використання, за умови проведення поточного ремонту та заміни віконних блоків. Нам відомо, що попередній власник ДП “Одесатрансфармація“ припинило свою діяльність. Інформація про нового власника відсутня. Для забезпечення нормальних і безпечних умов проживання в квартирах будинку та пошуку інвестора для використання приміщень аптеки, виконком міської ради просить Вас посприяти в позитивному вирішенні піднятого питання та за можливості надати нам інформацію про нового власника майна, а також надати згоду Фонду Держмайна України про включення об’єкту до переліку державного майна, яке можливо продати на аукціоні в поточному році. Фото об’єкта додаються до листа. Міський голова Микола Наконечний Рябоконь 0967068330

Відповідь: Шановний Іване Васильовичу! Ваше звернення до віртуальної приймальні регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» від 14.02.2022 стосовно руйнування житлового будинку у м. Христинівка по вул. Сергія Попика (колишня вул. Калініна), буд. 41 з причин невикористання власником приміщення колишньої аптеки, яка знаходиться на першому поверсі цього будинку уважно розглянуте. Повідомляємо, що об’єкт нерухомого майна аптека №6, що розташована за адресою: Черкаська обл., м. Христинівка, вул. Сергія Попика (колишня вул. Калініна), буд. 41 на балансі регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» не обліковується. Зазначений вище об’єкт нерухомого майна обліковувався на балансі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та, відповідно до наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 14.09.2016, був переданий з балансу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» на баланс філії «Центр оздоровлення та відпочинку «АТ «Укрзалізниця». Таким чином, для з’ясування усіх питань, зазначених у Вашому зверненні, необхідно звернутися до балансоутримувача цього приміщення, філія «Центр оздоровлення та відпочинку «АТ «Укрзалізниця» за адресою: 03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 9.


01.02.2022 Акімов Іван Миколайович

Добрый вечер! Прошу Вас разъяснить, где я могу получить информацию о работе (копию личного дела) моего прадедушки Ионко Ивана Альбиновича, 1880г. рождения, который был травмирован на работе и трагически погиб в 1939 году. Он работал страшим бригадиром Одесской железной дороги до февраля 1939г. (данная информация подтверждена архивной справкой Государственного архива Одесского области №145/22/06-21 от 21.01.2022г. Спасибо!

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто. Повідомляємо, що надати архівну довідку про підтвердження стажу роботи на Одеській залізниці Іонко Івана Альбиновича 1880 року народження, який працював на залізниці до лютого 1939 року немає можливості у зв’язку з тим, що в архівах регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» знаходяться на збереженні документи лише за післявоєнні часи.


11.01.2022 Грушова Тетяна

Доброго дня! Періодично користувалася послугами дизель поїзда Умань-Черкаси. Причому з кінця в кінець. Зараз його немає в графіку. З Умані при потребі виїхати взагалі важко. Завжди їздило багато студентів. Чи буде відновлено дизель поїзд хоча б можливо кілька разів на тиждень?

Відповідь: Шановна Тетяно ! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що курсування приміського поїзда сполученням Умань-Черкаси призупинено, так як даний маршрут обслуговувався складом дизель-поїзда серії Д1, зношеність яких перевищує 90%. Також хочемо звернути Вашу увагу, що однією з основних причин збитковості перевезень у приміському сполученні є недостатня компенсація збитків органами місцевої влади регіональній філії за перевезення пасажирів пільгових категорій. Недоотримання коштів не дає змоги в повному обсязі забезпечити придбання запасних частин, матеріалів та комплектуючих для проведення всіх видів ремонту рухомого складу, що негативно впливає на перевізний процес. Тому, у зв’язку з відсутністю вільного технічно справного рухомого складу на сьогодні відновлення курсування приміського поїзда на дільниці Черкаси – Умань не можливо. Після проведення ремонту рухомого складу, питання курсування зазначеного приміського поїзда буде опрацьовано додатково.


05.01.2022 Дебела Валентина Віталіївна

Доброго дня. Якщо я працюю на залізниці і мій чоловік теж залізничник, мій чоловік може підти з дитиною на лікарняний? Чи повинна тільки мама йти з дитиною?

Відповідь: Шановна Валентино Віталіївно! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (далі – філія) уважно розглянуто керівництвом служби кадрової та соціальної політики філії. Повідомляємо, що порядок і умови видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність у зв’язку з доглядом за хворим членом сім’ї, хворою дитиною, визначено розділом 3 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455 (далі – Інструкція № 455). Листок непрацездатності для догляду за хворим членом сім’ї видається лікуючим лікарем одному із працюючих членів сім’ї або іншій працюючій особі, що фактично здійснює догляд (пункт 3.1 Інструкції № 455). З огляду на це, Ваш чоловік або інша працююча особа, що фактично здійснюватиме догляд за дитиною, має право на оформлення листка непрацездатності для догляду за хвоpoю дитиною на загальних підставах. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашій родині.

Переглянути ще