Книга Трудової Слави Одеської залізниці

За всю історію Одеської магістралі з часу її заснування мірилом гідності людини, професіональної зрілості, таланту, здібностей ставали результати доблесної праці - сумлінної та бездоганної, чесної та самовідданої.

Значна роль стимулювання (мотивації) трудових звершень залізничників відкривала широкі, не обмежені можливості щодо активізації ініціативності, новаторства, раціоналізаторської роботи і винахідництва, а у підсумку підвищення продуктивності праці, поліпшення якості продукції та послуг, ресурсозбереження, впровадження заходів бережливого виробництва. У кінцевому результаті - підвищення ефективності і якості перевізного процесу, тобто експлуатаційної роботи і сфери відповідних сервісних послуг.

Моральні стимули - загальні і цільові, як індивідуальні, так і колективні, постійно надихали багатьох залізничників, колективи в цілому на трудові звершення.

Традиційним видом стимулювання являлося також внесення інформації про кращих залізничників магістралі, їх трудові досягнення, достойні наслідування, до Книги Трудової Слави.

З 2015 року, на ознаменування 150-річного ювілею магістралі та з метою збереження, увіковічення пам’яті про видатних, найдостойніших, передових, кращих із кращих одеських ветеранів-залізничників, вперше на мережі українських залізниць започатковано електронну КНИГУ ТРУДОВОЇ СЛАВИ ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ.

Унікальність електронної КНИГИ ТРУДОВОЇ СЛАВИ ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ полягає в тому, що вона по суті є постійно відкритою для поповнення матеріалами в подальшому, над чим і продовжують працювати колектив магістралі, ветерани - залізничники.


Дорожня постійно діюча Координаційна Рада з питань розгляду поданих
матеріалів для внесення інформації про ветеранів праці, працівників залізниці
до КНИГИ ТРУДОВОЇ СЛАВИ ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ