04.01.2021р.

На Одеській магістралі підбили підсумки року

Напередодні новорічних свят на регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулася селекторна нарада, під час якої директор Сергій Нікулін нагадав колективу про важливі події та досягнення, підбивши цьогорічні підсумки роботи магістралі та привітав залізничників з прийдешніми святами!

«Саме сьогодні звичайна фраза - що рік був нелегким, звучить буквально, як ніколи. Однак, незважаючи на те, що лишилося багато питань, які потребують нагального вирішення чи детального вивчення уже в наступному році, у нас є багато досягнень, якими ми можемо пишатися. Перш за все, це оборот вагонів, який виконаний на рівні та покращений в порівнянні із минулим роком на 1,06 діб. Дільнична швидкість - цьогоріч «вирівняна» та виконана до плану на 105,6% та до рівня минулого року – на 108,1%», - зазначив директор регіональної філії Сергій Нікулін та додав, що показник продуктивності локомотивів теж має позитивну динаміку – виконаний до плану на 103,5% та до рівня минулого року – на 105,4%.

«Є чим пишатися. Ці та інші показники, передусім, є результатом і показником вашої щоденної роботи, кожного із нас, людей, які трудяться на місцях. Ми упоралися із більшістю викликів. І це ще раз говорить про потужну силу, яка є на Одеській залізниці - це сила згуртованості, сила професіоналізму, сила сміливості, якою володіє кожен працівник і перед яким немає неможливих завдань. За що всім велике спасибі», - підкреслив очільник філії.

Окрему подяку він висловив працівникам локомотивних та вагонних депо за «неймовірні» показники, які Одеська залізниця змогла досягнути за останні 5 років. Зокрема, це утримання першості серед інших доріг з перевиконання плану з ремонту та утримання локомотивів. 206 електровозів утримується у робочому парку філії сьогодні.

Окрему увагу Сергій Нікулін приділив питанню безпеки та здоров’я працівників. Закликав дотримуватися всіх необхідних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби. «Безпека працівників – основний наш пріоритет сьогодні. На жаль через пандемію ми з Вами втратили велику кількість своїх колег. І це наша непоправна втрата», - додав він.

На завершення звернення очільник філії привітав колектив із Новим роком та Різдвом Христовим та побажав залізничникам міцного здоров’я, родинного щастя, стабільності, благополуччя та миру. «Нехай святкування пройде в колі рідних люблячих людей, в атмосфері тепла та затишку, яку створюють рідні та близькі».

«Бажаю всім досягати нових висот. перш за все перед собою не забувати ставити нові задачі. Досягати їх легко, проте цікаво. Впевнений, що всі проблеми, які були у минулому році, підуть разом із ним. В новому році нас чекають нові виклики!», - зазначив Сергій Нікулін.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»