05.01.2021р.

На Одеській залізниці покращують умови проживання для працівників вагонного господарства, які перебувають у відрядженнях

Керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» та служби вагонного господарства регіональної філії «Одеська залізниця» прагнуть покращувати санітарно-побутові умови проживання працівників, які, виконуючи свої службові обов’язки, перебувають у довготривалих відрядженнях в експлуатаційному вагонному депо Одеса-Застава-1.

Так напередодні Нового року на базі виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Одеса-Застава-1» було відкрито кімнати відпочинку, де одночасно зможуть проживати 18 працівників.

Силами вагонних депо філії, регіональної філії БМЕС та безпосередньо за ініціативи та участі  працівників  вагонного депо Одеса-Застава-1, повністю відновлено та модернізовано  9 кімнат, всі санвузли, кухня, душові. Також залізничники при нагоді зможуть скористатися затишною кімнатою для відпочинку.

За словами начальника служби вагонного господарства регіональної філії «Одеська залізниця» Анатолія Драника, сьогодні відчиняє двері дуже потрібний об’єкт не лише для депо, а й для всієї філії. «Це справжня подія. Щомісяця більше 50 залізничників приїздять із інших депо та багато з них потребують довготривалого проживання. Тому важливо, щоб і умови для них були відповідні!», - додав він.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській залізниці покращують умови проживання для працівників вагонного господарства, які перебувають у відрядженнях - 0 На Одеській залізниці покращують умови проживання для працівників вагонного господарства, які перебувають у відрядженнях - 1