13.01.2021р.

Понад 770 залізничників цієї доби боролися з наслідками опадів на Одеській магістралі

Понад 770 залізничників цієї доби боролися з наслідками опадів на Одеській магістралі

Протягом останньої доби до ліквідації наслідків зимової негоди у регіональній філії «Одеська залізниця» було залучено понад 770 залізничників, із них 407 –  працівники служби колії та 364 працівників із інших підрозділів філії. На даний час від снігу очищено 438 стрілочних переводів.

Найбільше людей було залучено по станціях Одеса-Головна та Одеса-Застава-1. Рівень опадів в цьому регіоні сягав до 15 см.

Наразі необхідності у використанні снігоприбиральних машин по філії  немає. В разі виникнення потреби ліквідації наслідків зимової негоди для роботи по філії підготовлена 21 одиниця снігоприбиральної техніки.

Зазначимо, що, за попередніми прогнозами синоптиків, останньої доби майже у всіх областях України трималася вітряна та сніжна погода, очікувалися хуртовини. В східних областях налипання мокрого снігу та ожеледь. 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури. Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Одеська залізниця закликає водіїв автотранспортних засобів бути уважними та обережними на дорозі та  під час перетину колій на залізничних переїздах.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»