27.01.2021р.

19 вагонних уповільнювачів відремонтовано на Одеській залізниці у 2020 році

19 вагонних уповільнювачів відремонтовано на Одеській залізниці у 2020 році

За 2020 рік у регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було виконано капітальний ремонт 19 вагонних уповільнювачів.

Зокрема власними силами працівники Знам’янської дистанції сигналізації та зв’язку відремонтували 13 уповільнювачів типу РНЗ-2 для станції Знам’янка.

Виконано  ремонт двох уповільнювачів типу КЗ – 3ПК та один КВ-3-72 для станції Одеса-Застава-I. Крім того, в умовах заводу для служби сигналізації та зв’язку філії було відремонтовано один уповільнювач типу КЗ-3 ПК для станції Одеса-Сортувальна та два уповільнювачі типу НК -114 для ст. Знам’янка.

У середньому на шести сортувальних гірках регіональної філії «Одеська залізниця» за добу розпускається майже 9 тисяч одиниць вагонів, в місяць – близько 300 тис. Зокрема, за минулий рік по філії проведено розпуск більше 3 млн 204 тис. одиниць вагонів.

Довідково:

Вагонний уповільнювач  є надважливим пристроєм на сортувальній станції, який регулює швидкість вагонів при скочуванні з гірки і забезпечує потрібний інтервал для безпечного переведення стрілок. Справна робота уповільнювача полегшує процес сортування вагонів,  знижує експлуатаційні витрати та забезпечує безпеку сортувального процесу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»