11.02.2021р.

Неуважність тракториста на переїзді ледь не коштувала життя

Неуважність тракториста на переїзді ледь не коштувала життя

Сьогодні вранці на перегоні Тернівка-Миколаївська – Баловне (Миколаївська область) на регульованому переїзді IV категорії (без чергового працівника) сталося зіткнення поїзда з трактором марки New Holland (з навісним гідравлічним маніпулятором для розвантаження вантажів).

При ввімкненому заборонному сигналі світлофора та справно діючій звуковій сигналізації водій трактора, порушуючи правила дорожнього руху, допустив зіткнення з локомотивом, що рухався колією через переїзд.

Машиніст поїзда, побачивши транспортний засіб, що рухався в бік переїзду, застосував екстрене гальмування при швидкості 25 км/год. Через незначну відстань, наїзд попередити не вдалося. Внаслідок зіткнення на локомотиві пошкоджено лист лобової обшивки кузова.

Завдяки щасливому збігу обставин та миттєвій реакції машиніста тепловоза, ніхто з людей у цьому ДТП не постраждав.

Варто зазначити, на переїздах регіональної філії «Одеська залізниця» протягом минулого року з вини водіїв трапилося 9 ДТП, де було травмовано четверо осіб, одна людина загинула.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважним та обережними на залізничних переїздах. Суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим та їх порушення може призвести до непередбачуваних тяжких наслідків.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»