16.02.2021р.

На залізничному переїзді водій мікроавтобуса спричинив ДТП

На залізничному переїзді водій мікроавтобуса спричинив ДТП

Сьогодні близько першої години дня  на перегоні Трихати – Ясна Зоря(Миколаївська область) на регульованому переїзді без чергового працівника (IV категорія), водій вантажопасажирського мікроавтобуса, знехтувавши попереджувальними світловими та звуковими сигналами, що забороняли рух автотранспорту, виїхав на переїзд та спричинив зіткнення з тепловозом.

Машиніст тепловоза, побачивши транспортний засіб, при швидкості 42 км/год. застосував екстрене гальмування. За попередніми висновками, ДТП трапилося з вини водія мікроавтобуса, який грубо порушив правила дорожнього руху. Незважаючи на заборонні показання світлофорів, продовжував рухатися переїздом з подальшим бічним зіткненням із тепловозом.

На щастя на момент ДТП, пасажирів в салоні автобуса не було. Водій не постраждав. 

Нагадаємо, на переїздах регіональної філії «Одеська залізниця» в минулому році  з вини водіїв трапилося 9 ДТП, де було травмовано четверо осіб, одна людина загинула.

Залізничники вкрай стурбовані легковажністю автоводіїв, які порушуючи  правила дорожнього руху, наражають себе та інших на небезпеку.

Залізничні переїзди - це зона підвищеної уваги для пішоходів та для водіїв. Дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливи,м а їх порушення може призвести до непередбачуваних тяжких або непоправних наслідків.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»