24.02.2021р.

Вандали з початку року завдали Одеській залізниці 67 тис. грн збитків

Вандали з початку року завдали Одеській залізниці 67 тис. грн збитків

З початку 2021 року у господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 3 випадки пошкодження майна залізниці вандалами.

Протягом січня – лютого невідомими особами було розфарбовано 6 вагонів по станціям Миколаїв, Колосівка та Черкаси. Своїми діями зловмисники завдали господарству залізниці збитків на суму 67 тис. грн. Останній випадок трапився по ст. Колосівка 11 лютого. Про кожному з випадків розукомплектування було повідомлено місцеве керівництво національної поліції.

Варто зазначити, за 12 місяців у 2020 році зафіксовано 19 випадків незаконних втручань сторонніми особами. Основними станціями, де у минулому році були скоєні випадки розфарбування (28 вагонів) – станція Роздільна, Колосівка та Білгород-Дністровський. Зафіксовано 5 випадків биття скла під час відстою по станціям та на шляху прямування, а також викрадення інвентарю – комусь «знадобилися» діелектричні рукавиці та навіть протигаз. Своїми діями у 2020 році зловмисники завдали господарству залізниці збитків на суму 89,5 тис.грн.

Залізничники попереджають, що нанесення шкоди майну залізниці – це адміністративне правопорушення, яке карається відповідно до чинного законодавства. А такі недотепні розваги як биття скла, можуть коштувати пасажирам здоров’я чи навіть життя.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»