25.03.2021р.

Розваги підлітків на станції Первомайськ-на-Бузі могли призвести до аварії поїзда

Розваги підлітків на станції Первомайськ-на-Бузі могли призвести до аварії поїзда

На початку тижня на ст. Первомайськ-на-Бузі (Миколаївська область) регіональної філії «Одеська залізниця» група підлітків створила загрозу безпеці руху поїзда, який прямував через станцію. Просто під колеса вантажного поїзда була кинута автомобільна шина.

Такий безглуздий та злочинний вчинок призвів до роз’єднання кінцевих рукавів між вагонами вантажного поїзда, внаслідок чого спрацювали гальма. Це могло призвести до непередбачуваних наслідків.

Унаслідок події було затримано два поїзди, у тому числі, один пасажирський. Крім того, під час огляду було виявлено факт накладання сторонніми особами каміння на обидві рейкові нитки. Подібні «розваги» кваліфікуються правоохоронцями як незаконні втручання у діяльність залізничного транспорту і караються відповідно до діючого законодавства України.

Варто зазначити, що від початку року на регіональній філії «Одеська залізниця» зафіксовано 82 випадки втручань, здійснених сторонніми особами, внаслідок яких нанесено матеріальних збитків на суму 1,5 млн грн.

Навіть такі випадки як викрадення тимчасових сигналів «Зменшення швидкості», «Початок небезпечного місця», «Кінець небезпечного місця» та червоного щита «Зупинка», який трапився днями на стрілочному з'їзді ст. Миколаїв, можуть призвести до порушень нормальних умов функціонування залізничного транспорту.

Одеська залізниця стурбована ситуацією, адже подібні втручання перешкоджають стабільній роботі залізниці, завдають значних матеріальних збитків, утворюють вкрай небезпечні умови роботи залізничного транспорту та загрожують ймовірністю виникнення аварійних ситуацій, що може призвести навіть до людських жертв.  

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»