26.03.2021р.

На Одеській залізниці нагородили переможців конкурсу

Днями у виробничих підрозділах регіональної філії відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу, який було оголошено до святкування 155-річчя «Одеської залізниці».

Конкурс був досить багатогранний, адже потрібно було не лише продемонструвати свої знання, але і додати до них креативу, кмітливості та неодмінно таланту!

З дотриманням усіх карантинних вимог, красиві та приємні подарунки знайшли своїх героїв! Зокрема, учасники фотоконкурсу «Залізниця крізь роки» отримали подарункові сертифікати на проведення фотосесії, а юні художники – картини та творчі набори для розвитку своїх талантів.  

Всього участь у конкурсі взяли 12 учасників,  в тому числі, колектив служби кадрової та соціальної політики регіональної філії, прес-центр філії, колектив виробничого підрозділу (ВП) «Олександрійська дистанція колії», колектив ВП «Експлуатаційне вагонне депо Знам'янка», колектив ВП «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень», працівники ВП «Дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій» та троє юних учасників, дітей-залізничників виробничого підрозділу «Олександрійська дистанція колії», які представили на розсуд глядачів свої чудові малюнки на залізничну тематику.  

Нагадаємо, взимку стартувала конкурсна програма, яка згуртувала всіх охочих продемонструвати знання з історії залізниці,свої таланти та взяти участь у святковому флешмобі.  Для участі у конкурсах: «Вікторина на знання історії Одеської залізниці», «Конкурс дитячого малюнка «Залізниця очима дітей», «Фотоконкурс «Залізниця крізь роки», флешмоб «Одеській залізниці – 155» були запрошені працівників усіх структурних та виробничих підрозділів філії та їх діти.

Ми нікого не забули:

*Нагородження учасників флешмобу «Одеській залізниці – 155» відбудеться трішки згодом:)

Дякуємо всім, хто активно долучився до конкурсу! Щиро вітаємо переможців!

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській залізниці нагородили переможців конкурсу - 0 На Одеській залізниці нагородили переможців конкурсу - 1 На Одеській залізниці нагородили переможців конкурсу - 2