31.03.2021р.

За щасливим збігом обставин 12-річна школярка уникла травмування біля колій

За щасливим збігом обставин 12-річна школярка уникла травмування біля колій

Вчора, 30 березня 2021 року о 16:42, на перегоні Херсон – Херсон-Порт машиніст поїзда при швидкості 30 км/год застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на дитину, яка знаходячись в негабариті до рухомого складу йшла з правого боку по ходу руху поїзда.

Наїзд вдалося попередити. Внаслідок зачеплення шплінтом болта маятникової підвіски тепловоза зазнав пошкодження лише рукав верхнього одягу дитини. Дівчинка, 2009 року народження, мешканка м. Херсон, на щастя, залишилася неушкодженою.

На жаль, випадок, який трапився днями на станції Попелюхи (Вінницька область) має більш тяжкі наслідки.  О 20.30 під час підняття на дах вагону для фотографування, дівчина 2006 року народження, була травмована електричним струмом. Наразі у неї діагностовано 60% опіків тіла.

 

Одеська магістраль вкотре закликає громадян бути уважними та суворо дотримуватися правил безпеки!

Аналіз випадків травмування дітей свідчить про те, що більшість травм вони отримали під час спроби зробити селфі безпосередньо на чи  біля  об’єктів залізничної інфраструктури.  Діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли перебувають у зонах підвищеної небезпеки, піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об’єкти.

Залізничники попереджають, що напруга контактної мережі – 27,5 кВ. При наближенні до проводу контактної мережі ближче ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і дротом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я!

В період карантинних заходів та дистанційного навчання в навчальних закладах, не зайвим буде нагадати дітям, що залізниця – не місце для розваг, а зона підвищеної небезпеки, де навіть незначне порушення правил може призвести до фатальних наслідків.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»