30.04.2021р.

Залізничники завершили капітальний ремонт переїзду на Кіровоградщині

Залізничники завершили капітальний ремонт переїзду на Кіровоградщині

Сьогодні, 30 квітня 2021 року о 18:30 відкрито рух автотранспорту через залізничний переїзд 276 км ПК6 перегону Шостаківка – Лелеківка (Кіровоградська область), що перетинає автодорогу М12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, км 703.

Одеські залізничники виконали капітальний ремонт переїзду, який було проведено з метою підвищення рівня безпеки руху поїздів, автотранспорту та пішоходів.

Зокрема, у комплексі робіт була здійснена заміна рейко-шпальної решітки в межах переїзду, укладання та виправка колії з використанням колійних машин (УК-25, РМ-80, ВПР 09-3Х, РБ, ДГКу), а також заміна плит переїзного настилу на нові конструкції «Старокостянтинівського заводу залізобетонних шпал».

Зазначимо, рух автотранспорту через переїзд було зупинено вранці 26 квітня 2021 року. Ремонт переїзду тривав протягом 5-ти днів та мав завершитися 30 квітня о 20:00.  Рух поїздів на даній ділянці не припинявся. Слідування поїздів здійснювалося шляхом двостороннього автоблокування по одній з колій, яка була не закрита для руху.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»