21.05.2021р.

Завершився весняний комісійний огляд стану та підготовки Одеської магістралі до літніх перевезень

Завершився весняний комісійний огляд стану та підготовки Одеської магістралі до літніх перевезень

Днями на регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершився весняний огляд ділянок, структурних та виробничих підрозділів у межах чотирьох дирекцій магістралі.

Комісійним оглядом, який тривав протягом квітня-травня 2021 року, було охоплено виробничі підрозділи Шевченківської, Знам'янської та Одеської об’єднаної дирекцій залізничних перевезень. А також дирекцію залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій. 

Директор філії Сергій Нікулін разом із заступниками та керівниками служб проінспектував стан інфраструктури, будівель та споруд господарств перевезень, колії, електропостачання, сигналізації і зв’язку, локомотивних, вагонних та інших господарств магістралі.

Недоліки та зауваження, які були виявлені за результатами огляду взяті на контроль, а усунення їх покладено на керівників служб та структурних підрозділів філії у найкоротші терміни.

Крім того, за якісну підготовку об’єктів філії до роботи у літній період керівництвом було прийнято рішення заохотити ряд працівників станцій та структурних підрозділів філії.

Нагадаємо, що відповідно до вимог інструкції, задля якісної організації роботи інфраструктури, а також для забезпечення безпечної та безперебійної роботи магістралі, комісійні огляди проводяться двічі на рік – восени та навесні.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»