15.06.2021р.

У цьому році Одеська залізниця відновила 10 секцій електропоїздів

У цьому році Одеська залізниця відновила 10 секцій електропоїздів

Від початку року на регіональній філії «Одеська залізниця» відновлено капітальним ремонтом 5 секцій електропоїздів в умовах депо та 5 секцій - в умовах заводу(ПрАТ «КЕВРЗ»). Та один дизель-поїзд в умовах моторвагонного депо Христинівка.

Також за цей період в залізничних депо Христинівка та Одеса-Застава1 здійснено поточний ремонт 279 секції електро- та 25 дизель-поїздів.

Спеціалістами Київського електровагоноремонтного заводу було проведено цілу низку робіт для продовження строку служби електропоїзду. Зокрема, виконано зовнішнє фарбування бічних стін, спусків даху, лобових стін головних вагонів електропоїзда якісними емалями; обладнано електропоїзд новими повітряними резервуарами; встановлено на електропоїзді прожектори та буферні ліхтарі на базі світлодіодів; модернізовано систему освітлення вагонів електропоїзда; встановлено світильники на базі світлодіодів; обладнано електропоїзд новими сучасними гасниками коливань; модернізовано пічне та калориферне опалення з заміною нагрівальних елементів та ін.

Тож уже найближчим часом пасажири приміського сполучення регіональної філії будуть подорожувати у комфортних умовах капітально відремонтованого електропоїзда ЕР9Е-632.

Наразі спеціалістами регіональної філії проводяться роботи для введення поїзда в експлуатацію.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»