16.06.2021р.

Укрзалізниця розпочинає комплексне щеплення залізничників від COVID-19

Укрзалізниця за спільною ініціативою з Офісом Президента України розпочинає комплексне щеплення залізничників від COVID-19. На першому етапі будуть провакциновані залізничники в місті Києві.

Укрзалізниця — одна з перших державних компаній, яка розпочинає масову вакцинацію своїх працівників. Після вакцинації в Києві будуть долучатися інші міста.

Вакцинування залізничників проводитиметься вакцинами Pfizer-BioNTech, AstraZeneca та CoronaVac.

Працівники київських підрозділів АТ «Укрзалізниця» можуть зареєструватися за допомогою корпоративного каналу інформування співробітників АТ «Укрзалізниця» — цифрового асистента «Букса. Помічник залізничника».

Для цього в головному меню чат-боту натисніть кнопку «Вакцинація проти СOVID-19» і покроково виконайте підказки цифрового асистента.

Для реєстрації на щеплення необхідно вказати підрозділ, у якому працюєте, його адресу, прізвище, ім’я, по батькові та мобільний номер телефону.

Дата та час проведення щеплення будуть визначені після остаточного формування списків охочих взяти участь у колективному щепленні проти COVID-19.

Якщо ви ще не підключені до цифрового асистента «Букса. Помічник залізничника», то приєднатися до нього можна трьома способами:

1. Перейдіть у зручний для вас месенджер — Телеграм або Вайбер — та у пошуковому рядку наберіть «Букса. Помічник залізничника.

2. Перейдіть за посиланням:

Telegram https://uz-prod-utm-url.handy.ai/JiFhJSwe

Viber https://uz-prod-utm-url.handy.ai/JiFhJSwejH

Прес-центр АТ «Укрзалізниця»