16.07.2021р.

Одеська залізниця виборола шість призових місць у конкурсі на кращий підрозділ з охорони праці серед регіональних філій

Одеська залізниця виборола шість призових місць у конкурсі на кращий підрозділ з охорони праці серед регіональних філій

Залізничний транспорт – це зона підвищеного ризику не лише для сторонніх осіб, насамперед, це зона особливої надвисокої відповідальності, уважності та неухильного дотримання усіх правил і вимог!

Фахівці підрозділів не лише постійно вдосконалюють свої знання на навички, відвідують семінари і тренінги, також активно беруть участь у внутрішніх конкурсах на визначення кращих із кращих. Такі  заходи не лише благотворно впливають на колективи, згуртовуючи їх, але і дають змогу отримати додаткову грошову винагороду, що є не менш приємним.

Так, днями серед регіональних філій АТ «Укрзалізниця» були підбиті підсумки  проведеного огляду-конкурсу на кращий відокремлений підрозділ з охорони праці.

Серед виробничих (структурних) підрозділів регіональних філій компанії, кращими стала низка представників Одеської магістралі:

-  Подільське локомотивне депо – I місце (40 тис. грн);

- Станція Тимкове – III місце (20 тис. грн);

-  Миколаївське локомотивне депо  - III місце (20 тис. грн);

-  Подільська дистанція колії – III місце (20 тис. грн);

-  Помічнянська дистанція колії – III місце (20 тис. грн).

В номінації на кращий навчальний відеофільм  III місце,  із грошовою винагородою 15 тис. грн., посів колектив експлуатаційного вагонного депо Знам’янка.

Варто зазначити, що огляд-конкурс відбудеться і наступного року, тож пропонуємо колективам «готувати сани влітку» - не баритися та долучатися до участі уже  сьогодні.

 

Керівництво регіональної філії та колеги щиро вітають переможців!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»