25.08.2021р.

Святковими днями діти-залізничників та вихованці дитбудинків подорожували ретропотягом

Святковими днями діти-залізничників та вихованці дитбудинків  подорожували ретропотягом

До 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапора за ініціативи директора регіональної філії «Одеська залізниця» Сергія Нікуліна в рамках проекту «Майбутнє країни - в руках дитини» 23 та 24 серпня відбулася подорож залізницею під тягою раритетного паровоза.

Два дні поспіль раритетний паровоз здійснював екскурсійні рейси з подарунками, ласощами та розважальною програмою для наймолодших українців – дітей-залізничників та вихованців міських дитячих будинків  «Світанок» та «Перлинка».

 

Поїзд здійснив чотири рейси з  відправленням від залізничного вокзалу, де всі охочі мали змогу не лише сфотографуватися поруч, але й втілити свою мрію – побувати у кабіні машиніста та навіть власноруч подати «історичний гудок».

Детальніше - у сюжеті

 

Довідково:

Паровоз виробництва ALKO (Американська локомотивна компанія), побудований у 1944 році. Потужність його 2200 кінських сил, максимальна швидкість – 75 км / год. Довжина його сягає 13 метрів. Завезений в Україну із Казахстану в 1994 році. Наразі він постійно базується у депо Асоціації Збереження Історії Залізниць України на станції Цвіткове (Черкаська область).

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»