22.09.2021р.

Внаслідок ДТП на залізничному переїзді загинув водій вантажівки

Внаслідок ДТП на залізничному переїзді загинув водій вантажівки

Сьогодні  близько другої години дня  на перегоні Нікель-Побузький – Болеславчик (межа Кіровоградської та Миколаївської області) на нерегульованому переїзді (4 категорії, не обладнаний пристроями переїзної сигналізацієї) із наявністю дорожнього знаку «СТОП», водій вантажного автомобіля КРАЗ виїхав на переїзд та спричинив зіткнення з тепловозом.

 

Машиніст тепловоза, побачивши транспортний засіб, при швидкості 55 км/год. застосував екстрене гальмування. Внаслідок зіткнення водій автомобіля загинув на місці та стався схід трьох колісних пар першого візка ведучої секції «А» тепловозу.

 

На місце події викликано карету швидкої допомоги, представників місцевої Нацполіції та ДСНС.

 

Залізничні переїзди – це зона підвищеної уваги для пішоходів та для водіїв. Дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим, а їх порушення може призвести до непередбачуваних тяжких або непоправних наслідків.

 

З початку року на переїздах в межах регіональної філії «Одеська залізниця» трапилося 8 ДТП з вини водіїв, де було травмовано 2-х осіб, смертельних травм зазнала одна особа.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»