11.10.2021р.

Сьогодні у регіональній філії «Одеська залізниця» триває корпоративний захід - День донора

Сьогодні у регіональній філії «Одеська залізниця» триває корпоративний захід - День донора
У рамках реалізації проекту «День донора», а також підтримки працівників Товариства, які проходять військову службу в зоні АТО, 11 жовтня 2021 року проводиться забір крові на базі «Дорожна клінічна лікарня на залізничному транспорті», вул.Шклярука, 4-а (кабінет № 210 з 8.00 до 14.00).
 
Учасникам акції обов’язково мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.
 
Всі донори отримають змогу пройти лабораторні обстеження аналізу крові (загального, біохімічного, RW та ВІЛ) та отримати результати аналізів на станції переливання крові.
 
Згідно з Законом України «Про донорство крові та її компонентів» у день давання крові працівник, який виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві зі збереженням за ним середнього заробітку.
 
Після кожного дня давання крові, в тому числі, у разі давання їх у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку зі збереженням за ним середньої заробітної плати. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час упродовж року після дня давання крові чи її компонентів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»